Druk 3D

Technologia

Naszą specjalnością jest druk 3D w technologii FDM/FFF. Technologia ta pozwala na wydruki 3D z materiałów takich jak m. in.: PLA, ABS, guma (np. TPU, FiberFlex), nylon, PETG, ASA. Ponadto oferujemy materiały kompozytowe: drewniane, metalowe, kamienne itp.
Maksymalny obszar roboczy dla jednego elementu wynosi 30x30x40 cm. W przypadku większych elementów istnieje możliwość wydrukowania modelu w kilku częściach.
Nie znasz się na druku 3D? Żaden problem! Nasz zespół chętnie doradzi i wytłumaczy wszystkie kwestie. Wszystkich zainteresowanych zapraszamy również do naszej pracowni we Wrocławiu – chętnie pokażemy jak wygląda drukowanie 3D oraz zaprezentujemy nasze możliwości.

Proces zamówienia

Elementem koniecznym do wykonania wydruku jest model 3D. Jeżeli posiadasz model, który chciałbyś wydrukować, po prostu prześlij go do nas. W ciągu kilku godzin prześlemy wycenę druku 3D oraz termin realizacji. Nasza drukarnia 3D we Wrocławiu zajmuje się przede wszystkim produkcją niskoseryjną.

Najlepsza drukarnia 3d we Wrocławiu

W przypadku, gdy nie posiadasz modelu 3D – wykonamy go dla Ciebie! Więcej informacji znajdziesz w zakładce Projektowanie 3D.
Możesz również skorzystać z darmowych bibliotek modeli 3D dostępnych w internecie, takich jak Thingiverse oraz MyMiniFactory.
Wszystkich zainteresowanych z Wrocławia, jak i z całego województwa dolnośląskiego, zapraszamy do odwiedzenia naszej pracowni. Zapewniamy najwyższej jakości drukowanie 3D – realizujemy nawet najtrudniejsze projekty w produkcji niskoseryjnej! A przy tym gwarantujemy, że nasza cena za druk 3D jest jedną z najbardziej atrakcyjnych we Wrocławiu!
Odwiedź 3DFactor – realizujemy każdy druk 3D na zamówienie indywidualne.

Produkcja niskoseryjna

Druk 3D to nie tylko pojedyncze zlecenia. W przeciwieństwie do metody wtryskowej, która wymaga dużych nakładów na początku produkcji, druk 3D daje możliwość produkcji 100, 500 czy nawet kilku tysięcy sztuk danych elementów bez konieczności wykonywania formy wtryskowej. Dodatkowym atutem jest możliwość produkcji w szerokiej palecie kolorów bez dodatkowych kosztów!